דיקור סיני היא פעולה של הפעלת מגע ממוקד באיבר מסוים בגוף, שמטרתה למעשה להקל על כאב או חולי עליו מתלונן המטופל. השיטה קיימת למעלה מ2500 שנה ומבוססת על תורת הריפוי הסינית, לפיה מחסום בזרימת אנרגיית הצ’י באיבר מסוים בגופו של אדם יגרום לכאב באותו איבר, או במקומות הקשורים אליו. הטיפול מתבצע באמצעות מחטים עדינות. לפי תורת ריפוי הכאב הסינית, אנרגיית החיים זורמת בגופנו בערוצים שנקראים מרידיאנים ומרשתים את הגוף כמו נימים, ורידים ועורקים, אך כתוצאה מניהול אורח חיים לא תקין, תזונה לקויה, לחץ ומתח, נוצרות חסימות באנרגיה. החסימות מתבטאות כתחושה של כאב ואף התפתחות מחלה.
הדיקור הוכח במחקרים קליניים חדשניים כמעורר השפעה של משככי כאבים טבעיים בגוף, למשל במחקר קליני בחולי פיברומיאלגיה נמצא שדיקור סיני בנקודות מסוימות בגוף משחרר אנדורפינים שמקלים על הכאב ומגדיל את מספר הקולטנים של הנוירוטרנסמיטרים ובכך גורם להקלה גדולה. נמצא שהדיקור הסיני יעיל במיוחד גם באנשים בעלי בעיות אורטופדיות כמו כאבי גב, דלקות מפרקים, בעיות בצוואר, בברכיים ובכתפיים.
הטיפול מתאים לכולם, החל מילדים בעלי גודש באף, נזלת כרונית והתקררויות חוזרות ונשנות, ועד לספורטאים בעלי כאבים בשרירים ופציעות. הטיפול פותר בעיות של הפרעות במערכת העיכול, כאבי ראש ומיגרנות, עייפות יתר, חרדה ודיכאון, בעיות שינה, דלקות בדרכי השתן, אלרגיות, אסתמה ובעיות נשימה.
אצל נשים הטיפול אפקטיבי בטיפול בבעיות גניקולוגיות, מחזור לא סדיר, בעיות פוריות ובעיות גיל המעבר ובעיות בלתי מסווגות אחרות.

מאות מטופלים שלי כבר מרגישים טוב יותר!

אני מזמין אתכם לשפר משמעותית את איכות החיים, עוד עכשיו!

ליצירת קשר לחצו כאן